elfogadó kód
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Postagalamb központ
✥ Bátran üzenj ✥

✥ Chat képek tárháza ✥

Legújabb történetek
✥ feltörekvõk írásai ✥

Pént. Máj. 19, 2017 10:42 am
Csüt. Máj. 18, 2017 10:28 am
Hétf. Máj. 15, 2017 2:05 pm
Hétf. Máj. 15, 2017 1:10 pm
Hétf. Máj. 15, 2017 11:48 am
Hétf. Máj. 15, 2017 11:17 am
Hétf. Máj. 15, 2017 10:32 am
Vas. Máj. 14, 2017 11:43 am
Népszámlálás
✥ Párizs lakói ✥

Csoportok
Keresk. és szolg.
-
-
Igazságügy
-
-
Bűnüldözés, hadügy
-
-
Egészségügy
-
-
Oktatás
-
-
Média, művészet
1
-
Civilek
-
-
Elit
1
-
Törvényen kívüliek
-
-
Összesen
-
-
Akik erre járnak
✥ Várunk mindenkit ✥

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (11 fő) Kedd. Júl. 18, 2017 6:47 pm-kor volt itt.
Történet írók
✥ fantázia szárnyal ✥

Share| .
elfogadó kód

Szeretettel Panda tollából
Témanyitás elfogadó kód •• Szomb. Máj. 06, 2017 5:41 pm

Üdvözöllek nálunk!

Kedves Flynn!

No, téged is sorra kerítve... Very Happy Első körben sikerült tökéletesen összezavarnotok Declannal, az új ET, pb csere, meg egyéb apróságokkal, de azóta már informálódtam a kolleginától, hogy mi a helyzet Very Happy

Hol is kezdjem...? Igazán kellemes, olvasmányos stílusban írsz, egy-két apró félregépelésen túl hibát sem nagyon találtam benne, sőt, egy kicsit meg is lepődtem, hogy milyen hamar a végére értem Smile A családleírás gyönyörűen kiegészíti, alátámasztja a későbbi visszaemlékezéseket, jól követhető, hogy honnan indult a karaktered, vagy épp miért lett olyan, amilyen, hogyan befolyásolták a szüleid mindennapi viselkedése az életedet?

Vajon ha más szellemben nevelnek, az hogyan hatott volna az életedre? Ha jobb lett volna a viszonyotok, ha hagyták volna, hogy a saját utadat járd, ha nem akartál volna minél messzebb kerülni tőlük? Valószínűleg, bár valószínűleg akkor sem lett volna minden tökéletes, hiszen tökéletes, problémáktól mentes család igazából nem létezik, nem igaz?

Mindenesetre ez a belső vívódás, a nyakadba aggatott kényszer, az elvárások olyasmi, amiből igazán sok minden kibontakozhat még a későbbiekben, kívánom, hogy a játéktéren is legyen lehetőséged megélni őket, eljutni odáig! Smile Mint ahogy a gyermektől az egyetemista fiúig is egészen sokat változtál jellemre, felmerül a kérdés, vajon mire "felnőtt férfivá" válsz, mi minden fog még? Tovább haladsz az úton, egyre inkább hasonlítva a szüleidre, vagy erre ráeszmélve megteszel mindent, hogy ne így legyen? Érdekes témák, lehetőségek Smile

Nem is húznám tovább az időt, a lapod természetesen elfogadva, gratulálok! Very Happy Irány foglalózni, és ne felejts el az aktuális activity checkbe sem írni! Aztán nincs más hátra, mint a kis fókabébit "gatyába" rázni kicsit... Very Happy Azért kíváncsi vagyok, visszaadod-e a bőrét egyszer, vagy lesz-e olyan talpraesett, hogy visszacsenje tőled valaha?

Foglalók ● játszótárs keresõ
Admin
Tell me your secrets

98
♢ Posts :
2017. Apr. 01.
♢ Join date :
26
♢ Age :
Quess what?
♢ Foglalkozás :
My pretty face will be here